DEEP TALKS 09: Johny Machette

O čem rozhovor je?

Dalším hostem v Deep Talks byl Jonáš Čumrik alias Johny Machette. Jonáš je český raper a jeden z nejúspěšnějších osobností českého Youtube.

První část tohoto Deep talku byla věnována Youtube. Jonáš si myslí, že na českém Youtube je spoustu odpadu a zbytečného obsahu, ale dají se tam najít i talentovaní lidé, kteří vytváří hodnotné věci, jako příklad uvádí Kovyho.
Povídáme si o tom, jak se Youtube tvorba změnila. Místo původních nadšenců je zde nyní mnoho tvůrců, kteří pouze kalkulují s trendy a vytváří obsah jen s cílem získat hodně shlédnutí.

Jonáš také radí firmám jak působit na sociálních sítích. V rozhovoru prozradí, jaká jsou pravidla pro tvoření trendy videí a jaká cílová skupina je na Youtube nejaktivnější.

Šokující moment nastává, když Jonáš prozradí, že je v generaci kolem 15-16 let normální “chlubit” se na Instagramu konzumací drog.
Zbytek rozhovoru se točí právě kolem této generace. Jonáš popisuje další a další šokující fakta, jak dnes mládež tráví čas a čím se baví.

Zajímá vás:

  • Proč spoustu mladých netuší co je baví?
  • Jakým způsobem inspirovat mladou generaci?
  • Proč je dnes moderní negativita, drogy a dekadence?

Pak se koukněte na tento Deep Talk.

 

Celý rozhovor

 

Další zdroje

 

 

Jak poslouchat podcasty?

Pro poslech podcastů je potřeba mít ve svém zařízení aplikaci, která poslech i ukládání podcastů umožňuje. K odebíraným podcastům je pak možné se dostat i offline.

  • iOS - iTunes Podcasts – zdarma, základní aplikace v rámci iTunes
  • Android - Player FM – zdarma, stáhnout zde
  • Windows Phone - Podcasts App – zdarma stáhnout zde

Pokud již aplikaci máte, klikněte sem, a mělo by se vám podařit podcast nainstalovat. Pokud ne, zkopírujte "http://deeptalks.libsyn.com/rss" a vyhledejte podcast v aplikaci manuálně.

 

Zde jsou předchozí díly