Firemní vize, hodnoty a kultura

Změna kultury je dlouhodobý proces. Začínám osobními konzultacemi s vedením. Navazuji leadership akademiemi pro klíčové lidi. Postupně do změny zapojujeme co nejvíce zaměstnanců pomocí velkých přednášek a workshopů. Výsledek je nově definovaná vize/mise a firemní hodnoty či jak někdy říkáme employer brand book. Věřím, že firemní hodnoty je potřeba stavět nejen shora, ale také zespoda.

 
 

Projekty

SIKO.png

SIKO koupelny a kuchyně

Firma SIKO je česká rodinná firma, kterou založila paní Jaroslava Valová (záznam z naší konference Leadership Praha). V obci Čimelice se jí a jejímu týmu podařilo doslova z nuly vybudovat skvěle fungující firmu s 3 miliardovým obratem. Řízení firmy bylo předáno synovi Tomáši Valovi. A právě s Tomášem aktuálně připravujeme inovaci firemních hodnot, udělali jsme společně 2 velké přednášky pro několik stovek zaměstnanců či realizujeme leadership akademie pro top a střední management.

PS: SIKO jsem si jako klienta zamiloval, věřím, že je to firma, která může jít v mnohém ostatním českým firmám vzorem.

 
Tchibo.png

Tchibo cz + SK

Tchibo je německá rodinná firma s centrálou v Hamburku. Je jedním z největších producentů kávy na světě a zároveň jedním ze světově úspěšných maloobchodních řetězců. Na českém trhu působí firma od roku 1991 a během deseti let získala dominantní postavení v prodeji pražené zrnkové kávy. Dnes má Tchibo 38 kamenných obchodů v Čechách a 13 na Slovensku.

Naše spolupráce začala velkou přednáškou na téma Spokojenost na kterou navázaly workshopy s většinou zaměstnanců. Výsledkem byl nově vytvořený empolyer brand book a nově definované lokální hodnoty firmy. Další částí spolupráce jsou leadership akademie pro top a střední management.

PS: V málo které firměnajdete tak super atmosféru jako právě v TCHIBO. Nejmilejší paní  prodavačky na obchodech, stejně jako příjemná atmosféra na centrále.

 
 

Dřívější klienti