DEEP TALKS 02: Jakub Horák

O čem rozhovor je?

V dalším díle Deep Talks jsem si  pozval Jakuba Horáka, ikonu českého marketingu, spisovatele a významného komentátora všedního dění na sociálních sítích. Chybí v ČR nějaká duchovní rovina? Jak být svůj a necítit se při tom nesvůj? Jak naši autenticitu ovlivňuje virtuální realita Facebooku?

Jakub ve svém životě podnikl několik cest do Nepálu, které se pro něj staly zdrojem příležitostí pochopit svět kolem něj i sebe samotného. Bavíme se o tom, proč i když nevěříme třeba v boha, tak nám určitá duchovní rovina může pomoci žít spokojenější život.

Uslyšíte také, jak se společnost změnila od dob vypouštění prvních raket do vesmíru. S Jakubem se bavíme o tom, jak je možné, že paradoxně ubývá převratných objevů navzdory skvělé technologické úrovni, na které se lidstvo nachází. Jakub také přiblíží jeho nově vydanou knihu „Kočky jsou vrženy“, která je úžasně vtipnou satirou na českou politickou scénu. Takže přeji příjemný poslech Deep Talks s Jakubem Horákem...

 

Celý rozhovor

 

Další zdroje

 

Jak poslouchat podcasty?

Pro poslech podcastů je potřeba mít ve svém zařízení aplikaci, která poslech i ukládání podcastů umožňuje. K odebíraným podcastům je pak možné se dostat i offline.

  • iOS - iTunes Podcasts – zdarma, základní aplikace v rámci iTunes
  • Android - Player FM – zdarma, stáhnout zde
  • Windows Phone - Podcasts App – zdarma stáhnout zde

Pokud již aplikaci máte, klikněte sem, a mělo by se vám podařit podcast nainstalovat. Pokud ne, zkopírujte "http://deeptalks.libsyn.com/rss" a vyhledejte podcast v aplikaci manuálně.

 

Zde jsou předchozí díly